Kontakt

Departament Kontaktu z Klientami
(poniedziałek - piątek, 
w godz. 8.00 - 18.00)

e-mail:

Infolinia:
0 801 500 207
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z produktem, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Konkurs dla urzędów

Rozstrzygnięcie konkursu "Warto bezgotówkowo"
 

Serdecznie dziękujemy wszysstkim Urzędom za udział w konkursie „Warto bezgotówkowo”  organizowanym w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.
Zwycięzcami konkursu „Warto bezgotówkowo” zostali (w kolejności alfabetycznej):

  1. Starostwo Powiatowe w Łodzi - Powiat Łódzki Wschodni
  2. Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
  3. Urząd Gminy Ełk
  4. Urząd Gminy Konarzyny
  5. Urząd Gminy Miejskiej Kościan

Składamy wszystkim urzędom wyrazy uznania za zaangażowanie w działania na rzecz realizacji idei cyfrowej Polski i miejsce w gronie najbardziej innowacyjnych i bezgotówkowych urzędów w kraju.

Program upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej przynosi wymierne i imponujące sukcesy  - już w ponad połowie urzędów w Polsce możemy wnosić opłaty za pomocą karty płatniczej lub telefonu. Jesteśmy przekonani, że możliwość dokonywania opłat administracyjnych  bez konieczności korzystania z gotówki znacznie zwiększa komfort obsługi i zadowolenie klientów.

 

Konkurs był organizowany przez KIR pod patronatem honorowym Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii w ramach Programu upowszechniania płatności bezgotówkowych w jednostkach administracji publicznej.


   Honorowy patronat nad konkursem

 

Szczegółowe informacje o konkursie zawiera Regulamin
Sprawdź jakie nagrody można zdobyć w konkursie