Kontakt

KIR

tel. +48 22 545 55 00
ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa

KRS: 0000113064
NIP: 526-030-05-17
REGON: 012105474

Infolinia
poniedziałek - piątek,

w godzinach 8.00 - 18.00
z telefonu stacjonarnego:
801 500 207

z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna
z cennikiem operatora.
 

Formularz kontaktowy

Aktualności

Getin Noble Bank SA wdrożył usługę Express Elixir

Data: 2018.09.06

Od 6 września 2018 r. klienci Getin Noble Bank SA mogą wykonywać przelewy natychmiastowe, korzystając z systemu Express Elixir obsługiwanego przez KIR. Usługa umożliwia szybkie przesyłanie pieniędzy między rachunkami bankowymi prowadzonymi w różnych bankach.

Przelewy Express Elixir to nowoczesna usługa, dopasowana do preferencji współczesnego konsumenta. Traktowana przez klientów banków jako standardowe rozwiązanie służące do regulowania codziennych płatności, czy przesłania środków na rzecz organów administracji celno-podatkowej. 

- Express Elixir jest dostępny w ofercie banków od sześciu lat, ciesząc się systematycznie rosnącą popularnością, zarówno wśród osób indywidulanych, jak i przedsiębiorców. Obecnie, miesięcznie przetwarzamy ponad milion transakcji natychmiastowych. Konsekwentnie pracujemy nad rozwojem systemu, dlatego cieszy nas pozyskanie do współpracy kolejnego, znaczącego uczestnika sektora bankowego - mówi Grzegorz Leńkowski, dyrektor Linii biznesowej płatności natychmiastowe w KIR.

Getin Noble Bank świadczy usługi bankowe wysokiej jakości. - Dostarczamy naszym Klientom kolejne nowoczesne i jednocześnie sprawdzone rozwiązanie, jakim jest Express Elixir. Dzięki tej usłudze, Klienci Getin Noble Banku będą mogli szybko i bezpiecznie wykonać przelew do innego banku w Polsce w dowolnym momencie, 7 dni w tygodniu w godzinach 6-22. Środki trafią na wskazany rachunek bankowy nawet w kilka sekund, dlatego przelew natychmiastowy to nieocenione rozwiązanie w sytuacjach, w których liczy się czas - mówi Agnieszka Chorążewska-Wojtiuk, Dyrektor Zarządzający Departamentem Detalicznych Produktów Oszczędnościowych i Kont Getin Noble Banku. Jestem przekonana, że Klienci docenią funkcjonalność systemu w codziennym zarządzaniu własnymi finansami – dodaje.

lista aktualności