Kontakt

KIR

tel. +48 22 545 55 00
ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa

KRS: 0000113064
NIP: 526-030-05-17
REGON: 012105474

Infolinia
poniedziałek - piątek,

w godzinach 8.00 - 18.00
z telefonu stacjonarnego:
801 500 207

z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna
z cennikiem operatora.
 

Formularz kontaktowy

Aktualności

Klienci firmy Pergamin korzystają z podpisu jednorazowego mSzafir

Data: 2023.02.16

Pergamin, firma zajmująca się automatyzacją obsługi umów i innych dokumentów prawnych, wdrożyła w swoim systemie jednorazowy, mobilny podpis elektroniczny mSzafir od KIR. 

Pergamin wdrożył tzw. zintegrowaną wersję e-podpisu, dzięki czemu proces podpisywania dokumentów odbywa się bezpośrednio w systemie firmy. Użytkownicy nie muszą korzystać z żadnej dodatkowej aplikacji czy urządzeń, a podpisane przez nich dokumenty pozostają w wewnętrznych archiwach już na stałe.

Firmy wiele tracą przez nieefektywne procedury i brak automatyzacji powtarzalnych procesów, takich jak zarządzanie dokumentami. Pergamin skraca proces przygotowania umów wraz z załącznikami i czas potrzebny do ich podpisania. Integracja Pergaminu z kwalifikowanym podpisem jednorazowym mSzafir pozwala optymalizować działania związane z formalnościami online. Nasi klienci zareagowali pozytywnie na wdrożenie tego rozwiązania widzimy coraz większe zainteresowanie firm z sektora enterprise, które chętnie sięgają po ofertę z opcją wykorzystania mSzafira w procesach biznesowych i rekrutacyjnych – mówi Jakub Barwaniec, CEO Pergaminu.

mSzafir to pierwszy na rynku, dostępny w pełni online, kwalifikowany podpis elektroniczny o gwarantowanej mocy prawnej, równej podpisowi odręcznemu. Klienci korzystający z mSzafir weryfikują swoją tożsamość za pomocą własnej bankowości elektronicznej. Usługa KIR jest jedynym e-podpisem na polskim rynku, dostępnym w wersji jednorazowej. 

– Automatyzacja i cyfryzacja formalnych procedur znacząco usprawnia działanie każdego biznesu. Współpraca z Pergaminem to dla nas szczególne partnerstwo. Najnowsze wdrożenie mSzafir pozwala klientom Pergaminu podpisywać dokumenty bezpośrednio na firmowej platformie, a procesy związane z obsługą klienta zyskują nową jakość. Nasi partnerzy doceniają możliwość integracji e-podpisu od KIR z systemami firmowymi, bo dzięki temu ułatwiają prowadzenie biznesu swoim klientom – mówi Wojciech Pantkowski, wiceprezes Zarządu KIR.

mSzafir zintegrowany z wewnętrznymi systemami firmy pozwala na elektroniczne podpisywanie dokumentów bezpośrednio w firmowym portalu. Użytkownicy mogą podpisać dokumenty na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu, wygodnie i bezpiecznie. Dokumenty podpisane za pomocą mSzafir mają taką samą moc prawną jak podpisane odręcznie. 

lista aktualności