Kontakt

KIR

tel. +48 22 545 55 00
ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa

KRS: 0000113064
NIP: 526-030-05-17
REGON: 012105474

Infolinia
poniedziałek - piątek,

w godzinach 8.00 - 18.00
z telefonu stacjonarnego:
801 500 207

z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna
z cennikiem operatora.
 

Formularz kontaktowy

Aktualności

Nest Bank wdrożył przelewy natychmiastowe Express Elixir

Data: 2023.03.15

Klienci Nest Banku mogą już korzystać z przelewów natychmiastowych realizowanych w systemie Express Elixir. Bank zapowiada także udostępnienie kolejnych usług, w tym przelewów na telefon BLIK.

Express Elixir jest pierwszym w Polsce, a drugim na świecie profesjonalnym systemem umożliwiającym bezpośrednią realizację przelewów natychmiastowych. Przelewy natychmiastowe Express Elixir są rozliczane w trybie online. Dzięki temu pieniądze z rachunku nadawcy mogą znaleźć się na rachunku odbiorcy w czasie liczonym w sekundach. System Express Elixir umożliwia rozliczanie przelewów natychmiastowych 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Operatorem przelewów dokonywanych w ramach systemu Express Elixir jest KIR.

Z przelewów natychmiastowych mogą teraz korzystać wszyscy klienci Nest Banku – Przelewy natychmiastowe Express Elixir to kolejna z wielu nowości, które wprowadziliśmy, aby nasza bankowość była jeszcze bardziej atrakcyjna. Jednocześnie jest to ważny krok do wyczekiwanej przez naszych klientów funkcji – przelew na telefon BLIK. Tak jak zapowiadaliśmy pojawi się ona u nas jeszcze w tym roku – mówi Janusz Mieloszyk, pierwszy wiceprezes Zarządu Nest Banku. – W zeszłym roku wprowadziliśmy dla naszych klientów wiele mobilnych nowości – Visa Mobile, Swatch Pay, Nest POS, bramkę płatniczą czy możliwość założenia konta na selfie. W tym roku również nie zwalniamy tempa, oprócz wspomnianych już usług, pojawi się u nas też karta wirtualna oraz klika niespodzianek, które będziemy mogli już wkrótce ogłosić – dodaje Janusz Mieloszyk.

Za przelew Express Elixir w Nest Banku pobierana jest prowizja zgodnie z obowiązującą Taryfą opłat i prowizji dostępną na stronie www.nestbank.pl. Szczegółowe informacje dotyczące funkcjonowania przelewów natychmiastowych Express Elixir można znaleźć na stronie expresselixir.pl.

lista aktualności