Kontakt

KIR

tel. +48 22 545 55 00
ul. rtm. W. Pileckiego 65
02-781 Warszawa

KRS: 0000113064
NIP: 526-030-05-17
REGON: 012105474

Infolinia
poniedziałek - piątek,

w godzinach 8.00 - 18.00
z telefonu stacjonarnego:
801 500 207

z telefonu stacjonarnego lub komórkowego:
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna
z cennikiem operatora.
 

Formularz kontaktowy

Aktualności

Usługa mojeID wyróżniona Godłem „Teraz Polska” 2021

Data: 2021.06.09

Dostarczana przez KIR usługa mojeID została wyróżniona Godłem Promocyjnym ,,Teraz Polska". Certyfikat jest prestiżową wizytówką promującą polskie produkty oraz usługi na najbardziej wymagających rynkach w kraju i za granicą. To także świadectwo rzetelności wobec partnerów biznesowych oraz konsumentów. mojeID cieszy się dużym uznaniem użytkowników, a przyznana nagroda potwierdza jej najwyższą jakość i profesjonalizm wykonania.

Kapituła Godła „Teraz Polska” wyróżniła mojeID w kategorii najlepsza cyfrowa usługa. Rozwiązanie KIR służy do zdalnego potwierdzania tożsamości w usługach online udostępnianych przez firmy komercyjne oraz przez administrację publiczną. Potwierdzenie tożsamości odbywa się poprzez bankowość internetową w oparciu o dane, które zostały wcześniej sprawdzone przez zaufany podmiot dostawcę tożsamości, np. bank. Usługa znalazła zastosowanie w wielu kluczowych branżach gospodarki – m.in. w ochronie zdrowia, ubezpieczeniach, telekomunikacji, sektorach finansowym i energetycznym. mojeID jest wykorzystywane również przez urzędy i systemy administracji publicznej. Oferowane przez KIR rozwiązanie jest dostępne dla ok. 14 mln użytkowników.

Wyróżnienie w renomowanym konkursie „Teraz Polska” to dla nas ogromny powód do dumy. Cieszymy się, że doceniony został nasz wkład w rozwój rynku usług cyfrowych. KIR od prawie 30 lat dostarcza technologiczne rozwiązania dla sektora bankowego, komercyjnego i administracji publicznej. Uważamy, że naszym zadaniem jest wspieranie rozwoju innowacyjnej gospodarki przez rozwijanie usług opartych na technologii mówi Piotr Alicki, Prezes Zarządu KIR.

Kapituła Konkursu „Teraz Polska” wyłania najlepsze polskie produkty, usługi, a od niedawna także gminy oraz innowacyjne przedsięwzięcia. Dotychczas przeprowadzono 30 edycji Konkursu, podczas których nagrodzono już 745 przedsiębiorstw ze wszystkich branż krajowej gospodarki. Godło ,,Teraz Polska” jako jeden z najbardziej rozpoznawalnych przez Polaków certyfikatów, potwierdza wysoką jakość wyróżnionych usług, podkreślając ich konkurencyjność i znaczenie rynkowe.

Funkcjonujemy w rzeczywistości, w której kluczowe staje się zapewnienie zdalnego dostępu do usług online. Rynek stale poszukuje bezpiecznych i zaufanych narzędzi, ułatwiających korzystanie z usług świadczonych w ten sposób. mojeID jest odpowiedzią na te potrzeby tłumaczy Piotr Alicki i dodaje: Wyróżnienie „Teraz Polska” odbieramy jako wyraz uznania dla pracy całego zespołu, ale także naszych partnerów, którzy już wdrożyli i udostępnili usługę swoim klientom. Dziękujemy za zaufanie i wierzymy, że mojeID będzie coraz powszechniej wykorzystywane do zdalnego potwierdzania tożsamości w dynamicznie rozwijającym się świecie usług cyfrowych.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 9 czerwca 2021 r., podczas gali w Pałacu Prezydenckim w Warszawie.

 

lista aktualności