Kontakt

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z produktem, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, by odpowiedzieć jak najszybciej na Twoje pytania.

Departament Kontaktu z Klientami i Operacji
(poniedziałek - piątek, w godz. 8.00 - 18.00)

e-mail:

Infolinia:
801 500 207
(22) 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna
z cennikim operatora.

Express Elixir

Logo Express Elixir

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir teraz jest to możliwe. Z Express Elixir w ciągu nawet kilku sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, także w weekendy i święta.

 

Dlaczego warto korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir:

  • dostępność – przelew Express Elixir możesz zrobić przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta,
  • szybkość – przelew Express Elixir realizowany jest natychmiast (transfer środków z banku do banku w większości przypadków trwa od kilku do kilkunastu sekund), dlatego to optymalne rozwiązanie w sytuacji, w której liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • prostota – wystarczy zalogować się do swojego konta bankowości elektronicznej i dokonać płatności,
  • wysoki limit transakcji – nawet do 100 000 zł dla standardowych przelewów natychmiastowych oraz do 250 000 zł dla przelewów do organów celno-skarbowych. System nie nakłada ograniczeń co do liczby transakcji realizowanych w ciągu doby,
  • bezpieczeństwo – operatorem systemu Express Elixir jest KIR – instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami.

Zapomniałeś opłacić rachunek? Upłynął termin spłaty należności na Twojej karcie kredytowej, a każdy kolejny dzień to narastające odsetki? Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie? Skorzystaj z usługi przelewu natychmiastowego Express Elixir.

To idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy liczy się czas lub gdy transakcja wymaga natychmiastowego przepływu środków – np. przy zakupie samochodu, uregulowania płatności za przedmiot umowy u notariusza, czy w celu przyspieszenia wysyłki towaru zakupionego w Internecie.

Wykonanie przelewu natychmiastowego Express Elixir jest równie łatwe jak zlecenie tradycyjnego przelewu w banku.

Wystarczy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i wybrać odpowiednią opcję przelewu. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu nawet kilku sekund. To najszybszy i całkowicie bezpieczny rodzaj przelewu.

Sprawdź, czy w Twoim banku możesz natychmiastowo przelewać pieniądze z Express Elixir.