Kontakt

Departament Kontaktu z Klientami i Operacji
(poniedziałek - piątek, 
w godz. 8.00 - 18.00)

e-mail:

Infolinia:
0 801 500 207
22 545 55 55

Opłata za połączenie zgodna z cennikiem operatora.

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z produktem, prosimy o kontakt. Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej odpowiedzieć na Twoje pytania.

Express Elixir

Logo Express Elixir

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir teraz jest to możliwe. Z Express Elixir w ciągu nawet kilku sekund bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok, także w weekendy i święta.

 

Dlaczego warto korzystać z przelewów natychmiastowych Express Elixir:

  • dostępność – przelew Express Elixir możesz zrobić przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w weekendy i święta,
  • szybkość – przelew Express Elixir realizowany jest natychmiast (transfer środków z banku do banku w większości przypadków trwa od kilku do kilkunastu sekund), dlatego to optymalne rozwiązanie w sytuacji, w której liczy się czas dotarcia pieniędzy do odbiorcy,
  • prostota – wystarczy zalogować się do swojego konta bankowości elektronicznej i dokonać płatności,
  • wysoki limit transakcji – nawet do 100 000 zł dla standardowych przelewów natychmiastowych oraz do 250 000 zł dla przelewów do organów celno-skarbowych. System nie nakłada ograniczeń co do liczby transakcji realizowanych w ciągu doby,
  • bezpieczeństwo – operatorem systemu Express Elixir jest KIR – instytucja, która od 25 lat odpowiada za prawidłowy przebieg rozliczeń pomiędzy bankami.

Zapomniałeś opłacić rachunek? Upłynął termin spłaty należności na Twojej karcie kredytowej, a każdy kolejny dzień to narastające odsetki? Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie? Skorzystaj z usługi przelewu natychmiastowego Express Elixir.

To idealne rozwiązanie w sytuacjach, kiedy liczy się czas lub gdy transakcja wymaga natychmiastowego przepływu środków – np. przy zakupie samochodu, uregulowania płatności za przedmiot umowy u notariusza, czy w celu przyspieszenia wysyłki towaru zakupionego w Internecie.

Wykonanie przelewu natychmiastowego Express Elixir jest równie łatwe jak zlecenie tradycyjnego przelewu w banku.

Wystarczy zalogować się do swojej bankowości elektronicznej i wybrać odpowiednią opcję przelewu. Po zaakceptowaniu transakcji pieniądze trafiają do odbiorcy w ciągu nawet kilku sekund. To najszybszy i całkowicie bezpieczny rodzaj przelewu.

Sprawdź, czy w Twoim banku możesz natychmiastowo przelewać pieniądze z Express Elixir.