Baner_Kategorie_Otwarta bankowosc_desktop.jpg

Szybkie płatności dla e-sklepu

Płatności internetowe bezpośrednio z konta bankowego klienta na konto e-sklepu

Powrót
Page background
Page background
Produkt w skrocie_FIRMY_Paybynet_desktop.jpg Logotyp_Paybynet.png

Paybynet dla Twojej firmy

Dzięki usłudze szybkich płatności internetowych Paybynet pieniądze przekazywane są bezpośrednio z konta klienta na konto e-sklepu. Każde zamówienie i płatność przez Paybynet stanowi osobną transakcję, co znacznie ułatwia księgowanie i usprawnia obsługę klientów. 

Natychmiastowe przekazanie pieniędzy od klienta, łatwiejsza obsługa reklamacji i atrakcyjny model prowizyjny – to korzyści jakie gwarantuje e-sklepowi usługa szybkich płatności internetowych Paybynet, stworzona i obsługiwana przez KIR.

Przejdź na paybynet.pl

Dlaczego warto udostępnić swoim klientom Paybynet?

shutterstock_788905441.jpg

24/7/365

Przelewy opłacane poprzez Paybynet trafiają na rachunek bankowy sklepu najszybciej jak to jest możliwe.

24/7/365

Zrealizujesz zamówienie szybciej niż konkurencja. Sklep natychmiast otrzymuje informację o dokonaniu płatności, dzięki czemu może od razu przystąpić do realizacji zamówienia klienta. Ponadto sklep nie musi kredytować zakupów klienta w oczekiwaniu na środki.

Gwarancja płatności dla firmy.jpg

KIR w ramach usługi Paybynet udziela sklepom pisemnej gwarancji płatności za zakupy klientów, w wymiarze 100% ich wartości. Dzięki temu sklep może realizować zamówienie klienta bez obaw dotyczących zapłaty za zakupiony towar.

mojeid_oszczednosc czasu i pieniedzy.jpg

Usługa Paybynet obsługuje każdą transakcję indywidualnie. Dzięki temu sklep oszczędza czas na rozksięgowywanie zbiorczych przelewów i przyporządkowywanie płatności do konkretnych zamówień.

Paybynet_pewnosc i szybkosc platnosci.png

Usługa Paybynet przy każdym przelewie porównuje rachunek sklepu realizującego transakcję z rachunkiem wprowadzonym w systemie. Dzięki temu płatności za zakupy klientów są zawsze bezpieczne i nigdy nie trafią na inny niż wprowadzony w systemie Paybynet rachunek bankowy.

mSzafir_bezpieczenstwo.jpg

W usłudze Paybynet informacje o płatnościach przekazywane są w postaci zaszyfrowanej, a wymiana informacji odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL. Gwarantuje to sklepowi pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

Jak działają szybkie płatności internetowe Paybynet

Usługa Paybynet działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok. Sklep natychmiast otrzymuje informację o transakcji wykonanej przez klienta, a dzięki pisemnej gwarancji płatności za zakupy, której udziela KIR, może niezwłocznie przystąpić do realizacji zamówienia. To ważne, bo jak pokazują badania, krótki czas dotarcia towaru do kupującego jest jednym z kluczowych czynników wpływających na ocenę jakości obsługi w sklepie internetowym.

Paybynet_e-sklep.png [474.53 KB]

Pieniądze przelewane przez Paybynet trafiają do sprzedawcy bezpośrednio z rachunku bankowego klienta, bez zatrzymywania ich w firmie pośredniczącej. Dzięki temu, że usługa Paybynet obsługuje każdą transakcję indywidualnie, sklep oszczędza czas potrzebny w przypadku innych systemów płatności na rozksięgowywanie zbiorczych przelewów i przyporządkowywanie płatności do zamówień. Ponieważ łatwiej jest zidentyfikować konkretnego klienta i transakcję, znacznie szybciej przebiega nie tylko realizacja zamówienia, ale również proces obsługi reklamacji i zwrotów, a to z kolei zmniejsza koszty.

KIR gwarantuje bezpośredniość rozliczeń i wysoki standard bezpieczeństwa płatności realizowanych przez Paybynet. Informacje o transakcjach są przekazywane w postaci zaszyfrowanej, a wymiana danych odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL. Gwarantuje to sklepowi pełne bezpieczeństwo realizowanych przelewów.