Baner_Kategorie_Rozliczenia_desktop.jpg

Transakcje w euro

Transgraniczne płatności w euro

Powrót
Page background
Page background
Produkt_w_skrocie_BANKI_Euro Elixir_desktop.jpg Logotyp_Euro_Elixir.png

Przelewy zagraniczne SEPA

Potrzebujesz szybkiej płatności w euro? Dzięki Euro Elixir ważne przelewy w tej walucie zrealizujesz w ciągu jednego dnia roboczego. Wystarczy, że w swojej bankowości elektronicznej zlecisz przelew zagraniczny SEPA i gotowe! 

Euro Elixir przetwarza transakcje w walucie euro, w skali paneuropejskiej – zarówno przelewy przesyłane między bankami w Polsce, jak i wysyłane za granicę. Usługa funkcjonuje w ramach zintegrowanej infrastruktury Europejskiego Obszaru Płatności. System obsługuje płatności w schemacie SEPA Credit Transfer (SCT).

Co zyskasz dzięki usłudze Euro Elixir?

Strefa przelewy EURO SEPA.jpg

1 dzień

tyle trwa realizacja przelewu

1 dzień

Wszystkie transakcje zrealizujesz w ciągu jednego dnia roboczego.

mSzafir bezpieczeństwo.jpg

O Twoje bezpieczeństwo dba KIR – mamy 30-letnie doświadczeniem w rozliczeniach pomiędzy bankami. Pieniądze, które przelewasz, nie opuszczają sektora bankowego, przekazywane są bez udziału pośredników.

Szafir_wygoda i użyteczność.jpg

Masz pewność, że termin płatności zostanie dotrzymany. Nie ponosisz dodatkowych opłat za opóźnienia w płatnościach ani strat z powodu przerwy w świadczeniu usług.

Depositphotos_319725172_l-2015.jpg

6

sesji rozliczeniowych dziennie

6

Rozliczenia odbywają się od poniedziałku do piątku, w ramach sześciu sesji rozliczeniowych dziennie (z wyłączeniem dni: Nowy Rok, Wielki Piątek, Wielkanoc, Święto Pracy, Boże Narodzenie).