Baner_Kategorie_Rozliczenia_desktop.jpg

Euro Elixir

Transgraniczne płatności dla biznesu

Powrót
Page background
Page background
Produkt w skrocie_FIRMY_Euro Elixir_desktop.jpg Logotyp_Euro_Elixir.png

Płatności SEPA w skali paneuropejskiej

Wychodzisz ze swoim biznesem poza granice kraju i potrzebujesz płynnych płatności w euro? Dzięki Euro Elixir pilne przelewy zrealizujesz w ciągu jednego dnia roboczego. Skutecznie zarządzisz finansami firmy i zrealizujesz usługi na czas.

Euro Elixir przetwarza transakcje w walucie euro, w skali paneuropejskiej – zarówno przelewy przesyłane między bankami w Polsce, jak i wysyłane za granicę. Usługa funkcjonuje w ramach zintegrowanej infrastruktury Europejskiego Obszaru Płatności. System obsługuje płatności w schemacie SEPA Credit Transfer (SCT).

Co zyska Twoja firma dzięki usłudze Euro Elixir?

Strefa przelewy EURO SEPA.jpg

1 dzień

tyle trwa realizacja przelewu

1 dzień

Wszystkie transakcje zrealizujesz w ciągu jednego dnia roboczego.

Gwarancja płatności dla firmy.jpg

Firma ma pewność, że termin płatności zostanie dotrzymany. Nie ponosi dodatkowych opłat za opóźnienia w płatnościach ani strat z powodu przerwy w świadczeniu usług.

shutterstock_788905441.jpg

6

sesji rozliczeniowych dziennie

6

Rozliczenia odbywają się od poniedziałku do piątku, w ramach sześciu sesji rozliczeniowych dziennie (z wyłączeniem dni: Nowy Rok, Wielki Piątek, Wielkanoc, Święto Pracy, Boże Narodzenie).

mSzafir_bezpieczenstwo.jpg

O Twoje bezpieczeństwo dba KIR – firma z 30-letnim doświadczeniem w rozliczeniach pomiędzy bankami. Pieniądze, które przelewasz, nie opuszczają sektora bankowego, przekazywane są bez udziału pośredników.