Baner_Kategorie_Otwarta bankowosc_desktop.jpg

Szybkie płatności Paybynet

Bezpośrednio z Twojego konta na konto sprzedawcy

Powrót
Page background
Page background
Produkt_w_skrocie_KLIENT_Paybynet_desktop.jpg Logotyp_Paybynet.png

Paybynet dla Ciebie

Kupujesz w Internecie? Chcesz jak najszybciej otrzymać zamówiony towar? Jeśli zapłacisz za niego, korzystając z usługi szybkich płatności internetowych Paybynet, to możesz mieć pewność, że sprzedawca niezwłocznie rozpocznie realizację zamówienia.

Dzięki usłudze płatności internetowych Paybynet wygodnie zapłacisz za zakupy, a pieniądze niezwłocznie trafią z Twojego konta bezpośrednio na konto sprzedawcy, dzięki czemu zamówienie szybciej do Ciebie dotrze.

Więcej o płatnościach Paybynet

Jak działają szybkie płatności internetowe Paybynet?

Usługa płatności internetowych Paybynet przekazuje pieniądze z Twojego konta bezpośrednio na konto sklepu, bez zatrzymywania ich w firmie pośredniczącej. Ty widzisz, komu i za co przelewasz pieniądze, a sprzedawcy łatwiej jest zidentyfikować Twoje zamówienie. Wystarczy wybrać w e-sklepie jako formę płatności szybki przelew Paybynet, zalogować się do bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja będzie zrealizowana w kilka sekund. Usługa umożliwia również płacenie za zakupy kartą kredytową.

Z Paybynet możesz również regulować w Internecie opłaty administracyjne w e-urzędach. Paybynet to jedyny system płatności internetowych, w którym Twoje pieniądze nie trafiają na rachunek pośrednika.

Gdzie skorzystasz z Paybynet?

Dostępnośc.jpg

24/7/365

24/7/365

Przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy bez instytucji pośredniczącej. Ty wiesz, komu przelewasz pieniądze, a sprzedawcy jest łatwiej zidentyfikować Twoją płatność.

Paybynet płatności dla urzędu 536 × 356.jpg

24/7/365

24/7/365

Szybko zapłacisz PIT, CIT, VAT oraz podatek od czynności cywilno-prawnych czy spadków i darowizn, jak również opłacisz mandat.

Paybynet na PUESC 536 × 365.jpg

24/7/365

24/7/365

Na portalu PUESC, opłacisz m.in. deklaracje AKC-US, wnioski WNSB, zgłoszenia celne oraz inne dokumenty składane elektronicznie przez PUESC.

Paybynet płatność kartą 536 × 356.jpg

24/7/365

24/7/365

Informacja o transakcji przekazywana jest natychmiast do sklepu w trybie online, co przyspiesza realizację zamówienia.