Baner_Kategorie_Centrum wymiany informacji_desktop.jpg
Page background
Page background
Produkt_w_skrocie_BANKI_Ognivo_desktop.jpg Logotyp_Ognivo.png

Komunikacja online dla urzędu

Ognivo umożliwia bezpieczną i szybką komunikację online pomiędzy bankami, spółdzielczymi kasami oszczędnościowo-kredytowymi oraz podmiotami uprawnionymi do uzyskiwania informacji objętych tajemnicą bankową i tajemnicą zawodową SKOK, takimi jak sądowe i administracyjne organy egzekucyjne. Aplikacja pozwala na znaczne usprawnienie wymiany informacji między uczestnikami systemu oraz na obniżenie kosztów komunikacji, która tradycyjnie odbywała się za pośrednictwem papierowych formularzy. Ognivo przyczynia się do znaczącego skrócenia czasu obiegu informacji, a także pozwala uzyskać realne oszczędności, dzięki rezygnacji z tradycyjnej, papierowej korespondencji. Wyeliminowanie tradycyjnej korespondencji to optymalizacja procesów, a także ukłon w stronę ekologii.

Co zyska Twój urząd dzięki usłudze Ognivo?

Bezpieczeństwo systemu Ognivo.jpg

Bezpieczeństwo przekazywanych informacji

System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji KIR w zakresie usługi Ognivo posiada certyfikat potwierdzający wdrożenie i stosowanie zbioru wymagań dotyczących bezpieczeństwa informacji w organizacji

Ognivo_komuniakcja.jpg

Usprawnienie trybu przekazywanych informacji. Komunikacja wewnętrzna w urzędzie oraz kontakt z petentami są jeszcze prostsze i szybsze.

mojeid_oszczednosc czasu i pieniedzy.jpg

Ognivo eliminuje korespondencję papierową pomiędzy bankami, SKOK-ami a uprawnionymi jednostkami administracji publicznej, co pozwala obniżyć koszty.

Usprawnienie pracy.jpg

Ognivo ułatwia identyfikację i adresowanie dokumentów do właściwych jednostek w bankach odpowiedzialnych za obsługę określonych spraw. Usługa wspiera w ten sposób bieżącą działalność operacyjną urzędu.