Baner_Kategorie_Otwarta bankowosc_desktop.jpg

Szybkie płatności online zintegrowane z ePUAP

Bezpieczny system płatności online w sektorze publicznym

Powrót
Page background
Page background
Produkt_w_skrocie_ADMINISTRACJA_Paybynet_desktop.png Logotyp_Paybynet.png

Paybynet dla Twojego urzędu

Paybynet to jedyna usługa szybkich płatności internetowych, która umożliwia regulowanie online opłat administracyjnych i generowanie Elektronicznego Poświadczenia Opłaty.

Wykorzystanie usługi szybkich płatności internetowych Paybynet poprawia wydajność urzędów w zakresie obsługi płatności od klientów i tym samym umożliwia zwiększenie liczby i tempa rozpatrywania spraw.

Przejdź na paybynet.pl

Co zyska urząd dzięki Paybynet?

Usprawnienie pracy.jpg

Proste zarządzanie

Wyznaczysz termin płatności dla każdego wniosku lub usługi, zarówno globalnie, jak i indywidualnie.

Paybynet umożliwia obciążenie płacącego kosztami prowizji. Dzięki temu pracownicy urzędu nie muszą wykonywać dodatkowych czynności, wynikających z rozliczania transakcji i ich finansowej obsługi.

shutterstock_668819653.jpg

W usłudze Paybynet wszystkie pola niezbędne do wykonania płatności wypełniane są automatycznie, co eliminuje możliwość popełnienia błędu przy wprowadzaniu danych do przelewu. Dzięki temu urząd nie ma problemu z identyfikacją sprawy, której dotyczy transakcja.

mSzafir_bezpieczenstwo.jpg

W usłudze Paybynet informacje o przelewach przekazywane są w postaci zaszyfrowanej, a wymiana informacji odbywa się przy zastosowaniu protokołu SSL. Gwarantuje to urzędowi pełne bezpieczeństwo realizowanych płatności.

Usprawnienie pracy urzędu.jpg

KIR udziela urzędowi pisemnej gwarancji płatności za usługi, w wysokości 100% wartości zadeklarowanej w przelewie. Dzięki temu urząd bez obaw może rozpocząć realizację wniosku klienta.

Paybynet_zintegrowany_z_ePUAP.png

Usługa szybkich płatności internetowych Paybynet jest zintegrowana z Elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej. Dzięki temu każdy urząd może szybko i bez dodatkowych prac programistycznych uzupełnić elektroniczne składanie wniosków o system szybkich i bezpośrednich płatności internetowych.

Jak działają szybkie płatności internetowe Paybynet

Dzięki integracji z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów, usługa szybkich płatności internetowych Paybynet pozwala na regulowanie online opłat administracyjnych i generowanie Elektronicznego Poświadczenia Opłaty.

Wykorzystanie usługi szybkich płatności internetowych Paybynet poprawia wydajność urzędów w zakresie obsługi płatności od klientów i tym samym umożliwia zwiększenie liczby i tempa rozpatrywania spraw. System automatycznie wypełnia pole tytułu przelewu zgodnie z tabelą urzędu, bez możliwości wprowadzania zmian przez klienta, co skraca realizację transakcji i minimalizuje ryzyko popełnienia błędu.

Paybynet_e-urzad.png [475.51 KB]