Baner_Kategorie_Rozliczenia_desktop.jpg

Płatności natychmiastowe

Przelewy w czasie rzeczywistym

Powrót
Page background
Page background
Produkt w skrocie_FIRMY_Express Elixir_desktop.jpg Logotyp_Express_Elixir.png

Express Elixir dla Twojej firmy

Rozgość się w świecie cyfrowych rozwiązań. Dzięki Express Elixir pilne przelewy zrealizujesz od ręki, a środki przekazywane na rachunek bankowy Twojej firmy znajdą się na koncie w czasie rzeczywistym. Możesz skuteczniej zarządzać swoją płynnością finansową, przyspieszyć realizację usług i wywiązywać się z zobowiązań w najdogodniejszym dla Ciebie momencie.
System Express Elixir jest dostępny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w święta. To optymalne rozwiązanie, gdy liczy się czas.

Przejdź na expresselixir.pl

Co zyska Twoja firma dzięki usłudze Express Elixir?

Automatyzacja.jpg

Express Elixir pomoże Ci zoptymalizować zarządzanie finansami i procesami biznesowymi. Korzystając z przelewów błyskawicznych, wszelkie należności i faktury uregulujesz w dogodnym dla Ciebie momencie. Natychmiastowe księgowanie środków pochodzących od klientów przyspieszy dostarczanie i realizację usług.

Dostępnosc.jpg

24/7/365

także w weekendy i święta

24/7/365

także w weekendy i święta

System Express Elixir jest powszechnie dostępny – wdrożyło go ponad 25 banków komercyjnych i około 450 banków spółdzielczych. Warunki dostępności mogą się różnić dla poszczególnych banków. Sprawdź dostępność i limity transakcji dla przelewów Express Elixir w bankach.

Czytaj więcej
Express Elixir_wysoki limit transakcji.jpg

100 tys. zł

dla standardowych przelewów

100 tys. zł

dla standardowych przelewów

System przelewów natychmiastowych Express Elixir zapewnia wysoki limit transakcji*. Nie nakłada ograniczeń dziennej liczby transakcji. *Sprawdź dostępność transakcji dla przelewów Express Elixir w bankach.

Czytaj więcej
mSzafir_bezpieczenstwo.jpg

O Twoje bezpieczeństwo dba KIR – firma z 30-letnim doświadczeniem w rozliczeniach pomiędzy bankami. Pieniądze, które przelewasz, nie opuszczają sektora bankowego, przekazywane są bez udziału pośredników.

 • kilka sekund

  trwa realizacja przelewu

 • 228 mln

  rozliczonych transakcji w 2022 roku

 • 147 mld zł

  łączna wartość wszystkich transakcji w 2022 roku

 • 10 lat

  doświadczenia KIR

 • 100 000 zł*

  kwota, którą można przelać jednorazowo*

 • 1.

  w Polsce system płatności natychmiastowych