Kontakt

Wszelkich informacji udziela:

Przemysław Soboń
tel. (22) 545 54 36
kom. (48) 601 289 456
e-mail:

Jeśli masz dodatkowe pytania związane z produktem (jak działa, jak przystąpić, współpraca, itd.), prosimy o kontakt.

Invoobill

Logo Invoobill

Czy wiesz, że faktury od dostawców usług masowych (za prąd, telefon czy czesne na uczelni) mogą być dostępne w Twojej bankowości elektronicznej i możesz je opłacić jednym kliknięciem? Usługa Invoobill pozwala szybko i wygodnie uregulować rachunki wymagające cyklicznego opłacania. Usługa jest dostępna dla 98 proc. klientów, którzy korzystają z bankowości online. 

 

Dlaczego warto płacić za e-faktury z Invoobillem:

 • niezawodność i bezpieczeństwo – cykliczne rachunki za prąd, telefon, czesne na uczelni, itp. dostarczane są i mogą być opłacane bezpośrednio z poziomu Twojego internetowego konta bankowego. Za niezawodność i bezpieczeństwo systemu odpowiada Twój bank i KIR – operator usługi,
 • wygoda i nowoczesność – Invoobill daje możliwość opłacania wszystkich rachunków w jednym miejscu, jednym kliknięciem. Wystarczy zalogować się do systemu bankowości internetowej i zaakceptować płatności oczekujące na realizację. Nie musisz pamiętać wielu loginów i haseł do eBOK-ów różnych dostawców,
 • pełna kontrola nad wydatkami – płatności są prezentowane zawsze w terminie i mogą być wykonane tylko po ich akceptacji. Nic nie dzieje się bez Twojej wiedzy i zgody,
 • ekologia – rezygnując z otrzymywania papierowych faktur, dbamy o środowisko naturalne, które jest naszym wspólnym dobrem.

 

Czy wiesz, że ze swojego konta w bankowości elektronicznej masz możliwość łatwego i wygodnego regulowania opłat za prąd, telefon, czesne na uczelni i inne usługi masowe?

Niemal każdy klient bankowości, który korzysta z dostępu do konta online, ma dostęp do usługi Invoobill, pozwalającej na opłacanie comiesięcznych zobowiązań jednym kliknięciem. Dzięki niej nie musisz zapamiętywać wielu loginów i haseł do eBOK-ów różnych dostawców. W Invoobillu e-faktury dostarczane są bezpośrednio na Twoje internetowe konto bankowe. Wystarczy zalogować się, wybrać odpowiednią zakładkę i jednym kliknięciem zaakceptować transakcję.

Dzięki Invoobillowi masz pełną kontrolę nad wydatkami i już nigdy nie spóźnisz się z płatnością z powodu zaginionego rachunku. Faktury są prezentowane zawsze w terminie, a przelew może być zrealizowany tylko po Twojej akceptacji, co daje Ci większą kontrolę nad wydatkami niż w przypadku usługi polecenie zapłaty. Co ważne, dzięki wyeliminowaniu faktur papierowych w relacjach z Twoim dostawcą usług, płacąc Invoobillem chronisz również środowisko naturalne.

 

 Schemat działania Invoobill

Opis do schematu:

 1. Dostawca (operator telekomunikacyjny, zakład energetyczny lub gazowniczy, dostawca Internetu lub telewizji kablowej, itd.) zamiast wysyłać do klienta kopertę zawierającą rachunek lub fakturę i pozostałe materiały drukowane, dostarcza do KIR dokumenty w formie elektronicznej.
 2. KIR, jako operator Invoobilla świadczący usługi dla różnych dostawców usług i banków, grupuje zebrane dane i udostępnia je bankowi.
 3. Bank prezentuje klientowi otrzymane z systemu Invoobill dane za pośrednictwem systemu bankowości internetowej.
 4. Klient zapoznaje się z prezentowanymi danymi i akceptuje (lub nie) płatność.
 5. Bank informuje KIR o statusie przetwarzania danego dokumentu, w tym o fakcie zaakceptowania bądź odmowie wykonania płatności.
 6. KIR grupuje otrzymane z banków informacje, które następnie przekazuje dostawcom w ustalonej formie.
 7. Przepływ środków z tytułu opłaconych rachunków i faktur z banku klienta do banku dostawcy usług realizowany jest standardowo poprzez system Elixir lub jako przelew wewnętrzny.