Administracja

Podpis elektroniczny Szafir

Usługa umożliwiająca komunikację w formie elektronicznej między urzędami a przedsiębiorcami i osobami prywatnymi.

Paybynet

Usługa szybkich płatności internetowych, która umożliwia przesyłanie pieniędzy bezpośrednio z konta klienta na konto urzędu. Dzięki integracji z elektroniczną Platformą Usług Administracji Publicznej (ePUAP) oraz innymi systemami e-urzędów usługa umożliwia regulowanie online opłat administracyjnych i generowanie Elektronicznego Poświadczenia Opłaty.

Ognivo

Rozwiązanie, które umożliwia bezpieczną i szybką wymianę informacji pomiędzy instytucjami uprawnionymi do uzyskiwania danych o klientach banków, takimi jak: komornicy sądowi oraz sądy i prokuratury a bankami.

mojeID

Bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia realizację wszelkich formalności, które dotychczas wymagały potwierdzenia danych osobiście lub drogą elektroniczną.

mSzafir

To nowatorska wersja elektronicznego podpisu kwalifikowanego, która eliminuje potrzebę stosowania czytnika i karty kryptograficznej. mSzafir pozwala podpisywać dokumenty w formacie PDF, niezależnie czy dotyczą spraw prywatnych, biznesowych czy urzędowych, w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu.