Baner_Kategorie_Otwarta bankowosc_desktop.jpg

Qlips

Akceptacja płatności w bankowości mobilnej i elektronicznej

Powrót
Page background
Page background
Produkt w skrocie_BANKI_Qlips_desktop.jpg

Prezentacja rachunków i faktur

Qlips jest jedynym w Polsce rozwiązaniem dla dostawców usług masowych, które umożliwia prezentowanie rachunków i faktur klientom za pośrednictwem bankowości mobilnej i elektronicznej. To rodzaj usługi EBPP (Electronic Bill Presentment and Payment). 

Bank prezentuje klientom faktury i rachunki dostarczane przez dostawców usług (firma telekomunikacyjna, ubezpieczeniowa, dostawcy mediów, itp.). Po akceptacji płatności przepływ środków z banku klienta do banku dostawcy usług realizowany jest standardowo (poprzez system Elixir lub jako przelew wewnętrzny).

Co zyska bank dzięki usłudze Qlips?

szeroka oferta usług_mojeid.jpg

Poszerzenie oferty banku o nową usługę to nie tylko zwiększona dywersyfikacja przychodów, lecz także cenne uzupełnienie portfolio oferowanych usług.

Bezpieczna gospodarka cyfrowa.jpg

Usługa Qlips wpisuje się w ekosystem zaawansowanych i bezpiecznych rozwiązań cyfrowych. Jest wspólną inicjatywą banków, KIR i Związku Banków Polskich.

Express Elixir_konkurencyjność.jpg

Użytkownicy bankowości są coraz bardziej świadomi i aktywnie poszukują innowacyjnych rozwiązań. Klienci docenią szybkość i wygodę tego modelu płatności, akceptując przelewy za rachunki „jednym kliknięciem”.

nowoczesna firma 536x360.jpg

Wprowadzenie usługi Qlips to sygnał, że Twój bank podąża za najbardziej innowacyjnymi trendami bezpiecznej gospodarki cyfrowej i staje się ambasadorem zrównoważonego rozwoju oraz idei paperless.