Baner_Kategorie_Otwarta bankowosc_desktop.jpg

Bezpośrednie płatności paybylink

Bezpieczne płatności w sektorze bankowym

Powrót
Page background
Page background
Produkt w skrocie_BANKI_Paybynet_desktop.jpg Logotyp_Paybynet.png

Paybynet dla Twojego banku

Paybynet to pierwsza w Polsce usługa szybkich płatności internetowych, umożliwiająca realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub urzędu. To jedyna taka usługa w kraju, w której bezpieczeństwo transakcji gwarantuje instytucja będąca częścią sektora bankowego.

Wdrożenie Paybynet zwiększa atrakcyjność kanałów internetowych banku. Liczba e-sklepów i organów administracji państwowej, udostępniających usługę szybkich płatności internetowych Paybynet, stale się powiększa. 

Przejdź na paybynet.pl

Dlaczego warto wdrożyć Paybynet?

mSzafir_bezpieczenstwo.jpg

Paybynet jest jedyną usługą szybkich płatności internetowych w Polsce, której bezpieczeństwo gwarantuje instytucja będąca częścią sektora bankowego.

Odciążenie systemów informatycznych.jpg

Dane przelewu są automatycznie wypełniane przez system, co minimalizuje ryzyko błędów, a tym samym odciąża systemy bankowe.

Paybynet_stabilne_przychody.jpg

Dzięki stale rozwijającemu się rynkowi e-handlu i rosnącej liczbie klientów regulujących płatności z wykorzystaniem bankowości elektronicznej, zwiększa się liczba transakcji obsługiwanych przez banki. Przejrzysty system prowizyjny daje możliwość łatwego oszacowania wymiernych korzyści wynikających z wdrożenia usługi.

szeroka oferta usług_mojeid.jpg

Zwiększenie atrakcyjności kanałów internetowych banku, a co za tym idzie możliwość pozyskania nowych klientów.