Klienci indywidualni

Express Elixir

Usługa płatności natychmiastowych, dzięki której bezpiecznie przelejesz pieniądze z banku do banku w ciągu nawet kilku sekund, przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, przez cały rok.

Paybynet

Usługa szybkich płatności internetowych, która pozwala realizować płatności za zakupy online bezpośrednio z Twojego rachunku bankowego na rachunek bankowy sklepu internetowego lub urzędu.

Centralna informacja o rachunkach

To rozwiązanie umożliwiające dostęp do informacji o rachunkach osób zmarłych, „zapomnianych” rachunkach osób fizycznych oraz rachunkach osób wskazanych przez sąd, komornika, policję lub inne uprawnione organy.

mojeID

Bezpieczne narzędzie potwierdzania tożsamości online w usługach komercyjnych i publicznych. Umożliwia realizację wszelkich formalności, które dotychczas wymagały potwierdzenia danych osobiście lub drogą elektroniczną.

mSzafir

To nowatorska wersja elektronicznego podpisu kwalifikowanego, która eliminuje potrzebę stosowania czytnika i karty kryptograficznej. mSzafir pozwala podpisywać dokumenty w formacie PDF, niezależnie czy dotyczą spraw prywatnych, biznesowych czy urzędowych, w pełni zdalnie, bez wychodzenia z domu.

Trwały nośnik

Usługa trwałego nośnika opracowana przez KIR, wykorzystuje kwalifikowaną pieczęć elektroniczną oraz technologię blockchain. Umożliwia łatwy dostęp do dokumentów zarówno obecnym, jak i byłym klientom banku.